DABUR POLSKA

Dabur miódowy peeling do twarzy 150ml. Wyprzedaż

Peeling z miodem Dabur Vatika DermoViva nie zawiera SLS, parabenów i mydła.

 Testowany dermatologicznie.

 Sposób użycia:

Peeling z miodem stosować regularnie 2-3 razy w tygodniu.

Peeling należy nanieść na skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Następnie wykonać delikatny masaż ruchami okrężnymi omijając okolice oczu.

Na koniec zmyć ciepłą wodą.

9.00 PLN
więcej

Dabur Miodowy żel do mycia twarzy 150ml. WYPRZEDAŻ

Vatika DermoViva - miodowy żel do mycia twarzy

 Długotrwałe napięcie i stres powodują, że nasza skóra staje się bardzo wrażliwa na zanieczyszczenia oraz niewłaściwie dobrane kosmetyki. Reaguje na to podrażnieniami. Ważny jest zatem odpowiedni dobór preparatu myjącego. Powinien on oczyścić skórę i starannie ją nawilżyć nie powodując przy tym reakcji drażniących.

 Vatika - żel do mycia twarzy oczyszcza, nawilża i nie podrażnia. Dzięki skrupulatnie dobranym naturalnym, wyjątkowo łagodnym substancjom myjącym, jest doskonale tolerowany, nawet przez bardzo wrażliwą cerę. Zawarte w nim wyciągi z aloesu i migdału uwalniają skórę od zanieczyszczeń, nie niszcząc jej bariery ochronnej, nie podrażniając jej i nie powodując jej wysuszenia.

 

9.00 PLN
więcej

Dabur Peeling rozświetlający z drzewem sandał 150ml.

Rozświetlający peeling do twarzy z drzewem sandałowym 150ml Dermoviva Vatika Dabur

Używany przez wieki w Hinduizmie do ceremonii , podczas urodzin, zaślubin i innych ważnych wydarzeń lub świąt – olejek sandałowy pełnił ważną rolę w duchowej historii Indii jako substancja przynosząca wszelką pomyślność i szczęście. Używany do pielęgnacji skóry ma doskonałe właściwości regenerujące ,przywraca blask i młody wygląd skórze. Olejek z drzewa sandałowego ma też właściwości antyseptyczne i bakteriobójcze. Użyty w tym peelingu nie tylko dba o zdrowy wygląd skóry ale również usuwa z niej Ten wyjątkowo łagodny dla skóry kosmetyk został przetestowany dermatologicznie.

21.99 PLN
więcej

Dabur żel oczyszczający do mycia Twarzy z neem 150ml.

Oczyszczający żel do mycia twarzy z miodlą indyjską Neem 150 ml Dermoviva Vatika Dabur

Bez sls, parabenów i mydła.

Łagodny dla skóry, testowany dermatologicznie.

Właściwości antybakteryjne i ochronne wyciągu z liści neem łagodzą podrażnienia skóry i zapewniają jej dogłębne oczyszczenie.

Żel do mycia twarzy Neem ma właściwości antybakteryjne, tonizujące i odżywiające.

19.90 PLN
więcej

Dabur Peeling oczyczający do mycia Twarzy z neem 150ml.

Oczyszczający peeling do twarzy z miodlą indyjską Neem 150 ml Dermoviva Vatika Dabur

Peeling wzbogacony w antyseptyczny ekstrakt z miodi indyjskiej (neem), witaminę E oraz łupin migdałów doskonale odświeża, złuszcza i odżywia skórę.

Peeling do twarzy z miodlą indyjską bez sls, parabenów i mydła marki Dabur.

 Sposób użycia: Peeling nanieść na zwilżoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Następnie wykonać delikatny masaż ruchami okrężnymi omijając okolice oczu. Na koniec zmyć ciepłą wodą.

19.90 PLN
więcej

Dabur żel Żel rozświetlający z drzewem sandał 150ml.

Żel do mycia twarzy Drzewo sandałowe i Szafran 150ml Dermoviva Vatika Dabur

Połączenie naturalnych olejków i wyciągów roślinnych zawarte w tym żelu spowalnia procesy starzenia, chroni skórę przed wpływem szkodliwych czynników atmosferycznych (w tym promieni UV), olejek z drzewa sandałowego jest jednym z najsilniejszych antyutleniaczy, działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo i odżywczo. Olejek sandałowy odżywia i wzmacnia skórę, zwiększa jej naturalną elastyczność, utrzymuje optymalne nawilżenie dzięki ochronie przed utratą wody. Działa ochronnie i przeciwzapalnie.

 

19.90 PLN
więcej