DABUR POLSKA

Vatika Naturals Virgin Olive Deep Conditioning Hair Mask

Vatika Naturals Virgin Olive Deep Conditioning Hair Mask -
29.00 PLN

Vatika Naturals Virgin Olive Deep Conditioning Hair Mask

Vatika Naturals Virgin Olive Deep Conditioning Hair Mask goes where no conditioner has gone before! Discover extreme hydration enriched with the goodness of Olive, Almond and other powerful natural ingredients to enliven dry, dull and lifeless hair. Available in 500gm size.

Vatika brings to you the secrets of nature, in a bottle! Vatika Virgin Olive Hair Mask is a powerful hair conditioner specially formulated for dry, dull and lifeless hair. For maximum impact, leave on for 5-7 minutes after shampoo followed by a through rinse out. If in the mood for unlocking extreme hydration, please top up with a hot towel to discover nourished, tangle free, happy hair that shine with health from within.

Ocena klientów

Moni
26.11.2012
Najlepsza maska jaką kiedykolwiek używałam !! Mam włosy suche, niestety z tendencją do przetłuszczania, podeszłam pierwszy raz do maseczki dość sceptycznie, czytając, że trzeba wmasować ją w skórę głowy, gdyż raczej odżywek/masek nie poleca się używać na skórę głowy i byłam pewna, że po spłukaniu, moje włosy u nasady będą po prostu tłuste - nic bardziej mylnego. Ciężko opisać słowami co ta maska robi z włosami. Nie dość, że pięknie pachnie, to włosy po niej są świeże, nie obciążone, gładziutkie i lśniące (ale nie tłuste), myjąc włosy samym szamponem + inną odżywka, żeby uzyskać efekt prostych i niepuszących się włosów, zawsze musiałam je prostować - po Vatice nie muszę - są prościutkie. Dla mnie jest to rewelacja!! Nie potrafię wyobrazić sobie, że mogłabym przestać jej używać. Włosy farbuje, zawsze miałam problem z rozdwojonymi końcówkami, puszeniem i kołtunieniem się końcówek, odkąd używam Vatiki (ok. 8miesięcy) zapomniałam co to są rozdwojone końcówki i kołtuny. Z czystym sumieniem p
Aneta
01.12.2012
Przyjemnie pachnąca oraz super nawilżająca maska do włosów to jest to czego szukałam i znalazłam :) Polecam :)
Asia M
13.01.2016
Nie znam lepszej maski do włosów !!! najlepsza

Dodaj własna opinię

* pola wymagane