DABUR POLSKA

Krem PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW Dabur 140 ml. Wyprzedaż

PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW zawiera w 100% naturalne składniki. Wzmacnia cebulki włosów. Pobudza komórki włosów i mieszków włosowych do szybkiego wzrostu.

8.00 PLN
więcej

Krem do stylizacji włosów Kokosowy 140 ml. Wyprzedaż

Krem do stylizacji włosów Kokosowy Przeznaczony dla włosów słabych, cienkich i wypadających.

8.00 PLN
więcej

Krem na noc do wlosów Dabur 140ml. Wyprzedaż

Twoje włosy regenerują się podczas snu!!! Vatika krem do włosów nocna regeneracja, to intensywny program odżywiania i naprawy uszkodzonej struktury rozdwojonego włosa.

8.00 PLN
więcej

Dabur Arganowy Krem do pielęgnacji Włosów 140ml. Wyprzedaż

Krem do stylizacji włosów z marokańskim olejem arganowym. Nadaje włosom miękkość i blask oraz chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.

 

Olejek arganowy zwany "płynnym złotem " jest wyciągiem z ziaren drzewa arganowego rosnącego w Maroku.

Ze względu na jego zdolność do ujarzmienia elektryzowania się włosów i nadawania im naturalnego połysku, olej arganowy jest również powszechnie stosowany jako środek do stylizacji. Olej arganowy ułatwia stylizację włosów wydobywając ich naturalny połysk. Jest idealny jako nawilżacz włosów po suszeniu suszarką.

 

Krem używany przed myciem na suche włosy odżywia i nawilża, niewielka ilość użyta po myciu na mokre włosy chroni przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych oraz pomaga w stylizacji.

 

8.00 PLN
więcej

Dabur Krem z czarnuszką do pielęgnacji włosów 140ml.

Krem do stylizacji włosów z ekstraktem z czarnuszki, której pielęgnacyjne i lecznicze właściwości znane są od setek lat. Czarnuszka znalazła zastosowanie w Ajurwedzie i jest bardzo wysoko ceniona i szeroko stosowana również w kosmetyce. Stosowanie kremu chroni włosy słabe i zniszczone. Krem pomaga w stylizacji i powoduje, że włosy stają się lśniące i jedwabiście miękkie.

 Sposób użycia- na suche włosy nałożyć i dokładnie wmasować we włosy. Pozostawić na 15 min.

 Po czym dokładnie umyć szamponem. Po umyciu niewielką ilość kremu rozetrzeć na końcówkach włosów.

14.90 PLN
więcej