Najnowsze artykuły

19 sierpnia 2022 6:29

Męskie fryzury u gwiazd. Trendsetterzy czy raczej chybione stylizacje?Nie od dziś wiadomo, że celebryci dyktują obecnie panujące trendy. Nierzadko gwiazdy stają się też inspiracją do zmiany wyglądu. Jak jest w przypadku fryzur znanych mężczyzn? Czy podobają się one fanom, czy uznawane są za modowe faux pas? Zobacz najbardziej zaskakujące męskie fryzury u gwiazd! 

Dawid Podsiadło w fryzurze “piłkarza” 

Dawid Podsiadło słynie ze swojego nietuzinkowego poczucia humoru. Przejawia się ono także w wyglądzie artysty. Najpierw muzyk zaskoczył fanów wąsem, który obserwatorzy porównywali do stylizacji niegolących się przez kilka dni  tirowców. Następnie Dawid wystąpił na scenie w nowej fryzurze — krótkiej, przyciętej na prosto grzywce i dłuższych lokach z tyłu głowy. Fani szybko uznali, że przypomina ona fryzury “czeskich piłkarzy z lat 80.”. Nie ma co ukrywać: ta stylizacja nie stanie się trendem…

Mateusz Janusz w dredach 

Fryzurę, która przykuwa spojrzenia, ma również Mateusz Janusz z duetu “Fit Lovers”. Głowę celebryty zdobi bowiem kępka, związanych w kucyk blond dredów. Taka fryzura to zdecydowanie ewenement w świecie show-biznesu. Co więcej Mateusz zdecydował się też ostatnio na zabieg przeszczepu włosów. Jak wielu mężczyzn ma on bowiem problem z łysieniem i szybko powiększającymi się z zakolami. Obecnie, po przeszczepie, linia jego włosów jest wyrównana, a zakola znacznie mniejsze. 

Michał Szpak w długich włosach

Michał Szpak dał się poznać polskiej publiczności, gdy wykonywał utwór  “Dziwny jest ten świat” na scenie programu X factor. Ekscentryczny artysta zaskoczył fanów nie tylko pięknym głosem, ale i ciekawym wyglądem — makijażem, biżuterią i długimi niemal do pasa kasztanowymi falami. To właśnie ta fryzura stała się jego znakiem rozpoznawczym. Fani nie kryli więc zaskoczenia, gdy w sieci pojawiło się zdjęcie Szpaka w krótkiej fryzurze. Fotografia okazała się jednak przeróbką ze specjalnej aplikacji. Miłośnicy długich włosów Szpaka nie muszą więc się martwić. Muzyk wciąż zachwyca swoimi bujnymi lokami!

 

Fryzjer układa męską fryzurę z długich włosów